Skip to content

AvionarU's Blog

life/work/pr0n/other/

Menu
  • Contact
  • Despre mine
Menu

mi-am luat in sfarsit boxe+placa

Posted on 21 September 2006 by AvionarU

dupa cum va povesteam aici am avut cateva dificultati in indeplinirea visului meu. Dupa ce mi-am luat banii de la Mariosoft inapoi, am ajuns sa cumpar boxe Altec Lansing VS2221 impreuna cu o placa Hercules pe USB. sunt foarte multumit de alegerea facuta, chiar daca am sarit binisor bugetul. dupa o proba de cateva zile, boxele se aud foarte bine, placa de sunet isi face treaba. Nu sunt mare audiofil, asa ca nu am remarcat ca nu are fidelitate la inalte sau alte fitze de gen. /me happy.

p.s. ghici cati vecini mi-au batut la usa in prima seara cand le-am montat 😀

Category: random

Leave a Reply Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pages

  • Contact
  • Despre mine

Recent Posts

  • Ghid Imobiliar – Bonus
  • Ghid Imobiliar 3 – Vizionari
  • Ghid Imobiliar 2 – Cautare
  • Ghid imobiliar 1 – hotararea si trasarea limitelor
  • Cum sa faci sa fie bine cand mergi la Mamaia

Recent Comments

  • matrimoniale365.ro on Ghid imobiliar 1 – hotararea si trasarea limitelor
  • cardrecenzii.ro on Solutii de plata pe mobil
  • instapress.ro on Ghid Imobiliar 2 – Cautare
  • Instapress on Cum sa faci sa fie bine cand mergi la Mamaia
  • PETRE on Romania, tara de cacat

Tags

1 mai acasa bani blog bucuresti cerf conquiztador emo femei funny hardware hax0r idioti imobiliare in taxi internet in tren IT life media microsoft other personal politica politie pr0n pro tv random realitatea review roblogfest sanatate sarbatori securitate software sport stupid tendinte trafic tricks vacanta vista windows work xbox 360
© 2026 AvionarU's Blog | Powered by Minimalist Blog WordPress Theme