Skip to content

AvionarU's Blog

life/work/pr0n/other/

Menu
  • Contact
  • Despre mine
Menu

era ceva?

Posted on 25 November 2006 by AvionarU

pt ca ma bate lumea la cap sa schimb template-u, ca nu pot citi alb pe negru, am incercat ceva in noaptea asta. am hotarat ca era naspa, insa cam asa arata:

Category: random

7 thoughts on “era ceva?”

  1. wishmasterhttp://gabi.shellsland.org says:
    25 November 2006 at 16:04

    Arata mai bine alb…bine, e pacat ca nu ai acces la baza de date, faci backup, iti iei domeniu si te muti( si astfel iti faci tu propriile teme). Oricum, ma cam dor ochii dupa negru-alb la alb-negru.

    Reply
  2. kikohttp://avionaru.blogspot.com says:
    26 November 2006 at 03:58

    @wishmaster: tu nu citesti nimic altceva decat blog-ul astuia de te dor ochii daca ar schimba fundalul? ๐Ÿ™‚

    @avionaru: muta-l ba. Nu te streseaza sa fii constrans de niste cacaturi de teme, basca multe dintre ele naspa?

    Reply
  3. Ionutwww.ionut-ciurea.com/blog/ says:
    27 November 2006 at 15:14

    da, e de kko blogspotul… iti pui frumos un wordpress si gata, nu ai bani pt domeniul propriu? ๐Ÿ™‚

    mai ales ca felul in care se comenteaza aici este si mai de kko. trebuie sa bag cod de verificare and stuff. mai bine nu mai comentez.

    oricum, la urma urmei depinde ce vrei. spor! ๐Ÿ˜‰

    Reply
  4. AvionarU says:
    27 November 2006 at 15:16

    e, aci cam gresesti. codul de verificare e ceva comun datorita spamului si nu cred ca iti cade mana de la cateva taste in plus. asta nu am mai auzit-o, ca omu nu spune ce are de spus ca tre sa bage un cod de verificare ๐Ÿ˜ . cat despre wordpress, am studiat un pic platforma si nu am fost prea multumit.

    Reply
  5. Cristian Mezeihttp://www.seopedia.org says:
    29 November 2006 at 10:40

    Remus, e de caca layout-ul ala alb.

    Vrei ceva nou ? Talk to me. E greu ?

    Reply
  6. emi201281http://inadecvat.blogspot.com/ says:
    2 December 2006 at 02:48

    1. tu esti omul extremelor … treci de la alb pe negru la negru pe alb
    2. word ferification e de kkt … tu crezi ca opresti spamul cu asta? moderate comments opreste spamul … iti va fi spamata casuta de mail, dar nu blogul … si nu cred ca ai atatia dusmani sa te spameze

    Reply
  7. Grooveyhttp://www.dream-dev.com/blog says:
    3 December 2006 at 20:59

    Nu imi place deloc cum arata pe alb . Legat de WordPress sunt o groaza de teme pentru wordpress si te poti juca mult cu el ca sa obtii ce iti place .

    Reply

Leave a Reply Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pages

  • Contact
  • Despre mine

Recent Posts

  • Ghid Imobiliar – Bonus
  • Ghid Imobiliar 3 – Vizionari
  • Ghid Imobiliar 2 – Cautare
  • Ghid imobiliar 1 – hotararea si trasarea limitelor
  • Cum sa faci sa fie bine cand mergi la Mamaia

Recent Comments

  • matrimoniale365.ro on Ghid imobiliar 1 – hotararea si trasarea limitelor
  • cardrecenzii.ro on Solutii de plata pe mobil
  • instapress.ro on Ghid Imobiliar 2 – Cautare
  • Instapress on Cum sa faci sa fie bine cand mergi la Mamaia
  • PETRE on Romania, tara de cacat

Tags

1 mai acasa bani blog bucuresti cerf conquiztador emo femei funny hardware hax0r idioti imobiliare in taxi internet in tren IT life media microsoft other personal politica politie pr0n pro tv random realitatea review roblogfest sanatate sarbatori securitate software sport stupid tendinte trafic tricks vacanta vista windows work xbox 360
© 2026 AvionarU's Blog | Powered by Minimalist Blog WordPress Theme