Skip to content

AvionarU's Blog

life/work/pr0n/other/

Menu
  • Contact
  • Despre mine
Menu

decizii, decizii

Posted on 28 February 2007 by AvionarU

3 coloane sau 2 coloane in template?

culori albastru-negru, verde-negru, alb-negru etc?

teme selectabile de useri sau tema fixa?

care or fi cele mai bune/stabile pluginuri?

cum dracu editez codul complet?

😐 😐

Category: random

12 thoughts on “decizii, decizii”

  1. Meekuu says:
    28 February 2007 at 17:53

    2 coloane
    verde-gri inchis sau albastru-gri inchis
    tema fixa
    depinde ce vrei sa faca
    depinde ce vrei sa schimbi
    πŸ˜€

    Reply
  2. Cristian Greger says:
    28 February 2007 at 22:08

    πŸ™‚ asa domne’ sa fie ca la carte !! sa ai spor la design si la decizii πŸ˜›

    Reply
  3. Arhi says:
    28 February 2007 at 23:05

    doua coloane si tema cat mai simpla. Acum e chiar ok, dar ptr o vedeta ca tine, parca se cere ceva mai shukar:)
    De editat wordpress-ul…nu ai treaba??:)

    Reply
  4. avionaru says:
    1 March 2007 at 01:13

    prefer sa stiu exact ce se intampla decat sa dau doua clickuri si gata. cat despre vedetismul din mine, va iesi in curand la iveala πŸ˜›

    Reply
  5. Znuff says:
    1 March 2007 at 05:39

    Daca pui 3 coloane te bag in hosts cu 127.0.0.1

    Reply
  6. Piticu21 says:
    1 March 2007 at 09:24

    tu ai importat si articolele nu ? πŸ˜›

    2 coloane … sunt adeptul de 2 coloane … 3 devine prea incarcat si greoi de citit.

    si daca reusesti sa faci redirect din pagina de blogspot piticu@piticu.ro sa aflu si eu πŸ˜›

    Reply
  7. cezar says:
    1 March 2007 at 10:19

    schimba barca :p

    Reply
  8. Cristi says:
    1 March 2007 at 11:05

    Cum zice si cezar, schimba barca si pune un avion πŸ˜‰

    Reply
  9. opradu says:
    1 March 2007 at 19:59

    pai:
    – tema fixa pana te inveti cu sistemu’
    – 3 coloane numai daca vrei sa pui multe prostii pe el, care binenteles nu vor face alceva decat sa atraga atentia de la ceea ce cautam noi pe site-ul tau (posturile)
    – coloana stanga daca vrei sa pui accentul pe navigare (tot timpul tindem sa ne uitam in stanga nu? πŸ™‚ ). Coloana dreapta daca vrei sa pui accentul pe continut.
    – meniu sus pentru chestii mai putin importante.

    wordpress-ul este cel mai bun, si ii destul de documentat (google for any problems).
    keep up the good work :).

    Reply
  10. admin says:
    1 March 2007 at 21:03

    ooo, asa da! 10x radu

    Reply
  11. enzo says:
    1 March 2007 at 22:04

    man, parca nu e asa personalizata pagina asta fara imaginea aia de generic (life/work/pr0n/other) de pe blogul vechi.
    parerea mea.

    Reply
  12. Na!Belea says:
    7 March 2007 at 12:49

    1. In header, unde ai Rss feedurile pentru comenturi si posturi, nu se face distinctie intre posturi si commenturi. Cred ca e negru pe negru.

    2. Nu uita de recent entries.

    3. cam atat.

    Reply

Leave a Reply Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pages

  • Contact
  • Despre mine

Recent Posts

  • Ghid Imobiliar – Bonus
  • Ghid Imobiliar 3 – Vizionari
  • Ghid Imobiliar 2 – Cautare
  • Ghid imobiliar 1 – hotararea si trasarea limitelor
  • Cum sa faci sa fie bine cand mergi la Mamaia

Recent Comments

  • matrimoniale365.ro on Ghid imobiliar 1 – hotararea si trasarea limitelor
  • cardrecenzii.ro on Solutii de plata pe mobil
  • instapress.ro on Ghid Imobiliar 2 – Cautare
  • Instapress on Cum sa faci sa fie bine cand mergi la Mamaia
  • PETRE on Romania, tara de cacat

Tags

1 mai acasa bani blog bucuresti cerf conquiztador emo femei funny hardware hax0r idioti imobiliare in taxi internet in tren IT life media microsoft other personal politica politie pr0n pro tv random realitatea review roblogfest sanatate sarbatori securitate software sport stupid tendinte trafic tricks vacanta vista windows work xbox 360
© 2026 AvionarU's Blog | Powered by Minimalist Blog WordPress Theme