daca tot am scapat un bug la un build important si nu e nimeni sa il faca cand l-am gasit, ne-am gandit noi astia de la munca sa o punem de un LAN Party. probabil DoTa, noua atractie de vreo 2-3 saptamani incoace. sunt cam enervat ca a scapat bugul vietii dar sper sa iasa ceva. daca nu, ma duc si dorm.
Category: random
ah ah, se pare ca nici acu’ n-ai dormit! 😛
sa mori tu, alcoolicule!