din cat am vb toti pe-acolo au scos -5 secunde (da, minusul e pus bine) . cam aiurea sa vorbesti despre tehnologii si chestii care iti plac cand stii ca nu esti ascultat. noroc ca a filmat piticu in paralel, putem sa vedem ce dume am scos pe gura toti ๐ . dar acum nu ma plang de publicitate ๐
10x zoso
Category: random
congrats!
bravo!
Tre sa t-apuci sa dai autografe d’acum.
Ai fost la televiziunea lu’ Voiculescu? Comunistu ala?
Adica iti place Mircea Badea….
Hahaleerooo.
Am glumit.
Desi nu am vazut emisiunea, te felicit.
daca tot v-au etichetat ca blogeri, de ce nu v-au dat si adresele, nickurile si p-au pus numele reale?
Lasa ca Avionaru s-a scos ca i-a aparut in clar siteul ๐
Bravo tati! N-am putut sa nu remarc logo-ul BG pe-acolo pe undeva ๐