Skip to content

AvionarU's Blog

life/work/pr0n/other/

Menu
  • Contact
  • Despre mine
Menu

in parc

Posted on 28 September 2007 by AvionarU

parcul arata bine si inainte, dar acum Ontzanu&Co. chiar au dat lovitura. parcul e aproape gata, arata extraordinar de bine si civilizat, fantanile muzicale chiar funtioneaza (nu va ganditi insa la alea de la Bellaggio Las Vegas…), ping pong, banci, mese, asfalt, iarba etc.

plus un fel de amfiteatru pozitionat exact pe mijlocul axei principale care permite admirarea de la inaltime a lantului de fantani.

Category: random

10 thoughts on “in parc”

  1. atreidex says:
    28 September 2007 at 04:36

    la ce parc te referi?

    Reply
  2. ps says:
    28 September 2007 at 08:42

    tu nu prea ai dat lovitura cu poza

    Reply
  3. AvionarU says:
    28 September 2007 at 09:30

    @atreidex : parcul tei
    @ps : da, stiu, e facuta cu telefonul 🙁

    Reply
  4. ipo says:
    28 September 2007 at 09:57

    Interesante etichete 🙂

    Reply
  5. T-B0N3 says:
    28 September 2007 at 09:58

    Tu cu ce deschizi xs.to ala pe care urci tu pozele ? Mie imi da eroare firefoxu de fiecare data cand incep sa deschid o poza.

    Reply
  6. ps says:
    28 September 2007 at 13:27

    subscriu la ce a zis T-B0N3 (am patit si pe linux si pe windows)

    insa opera, nu simte nimic

    Reply
  7. AvionarU says:
    28 September 2007 at 13:45

    nush ce sa zic, e doar un image hoster ca toti altii, numai ca imi merge mai repede uploadul :-s . ce eroare va da?

    Reply
  8. iselem says:
    29 September 2007 at 15:55

    Esti martor la asasinarea limbii romane!
    http://www.youtube.com/watch?v=4Agv6OxyxFE

    Reply
  9. iselem says:
    29 September 2007 at 15:56

    Nu poti rata asa ceva!

    Reply
  10. lc says:
    4 October 2007 at 21:17

    Nu stiu cata importanta are pentru generatia tanara, dar cred ca e bine de stiut ca Heydar Aliyev (a carui statuie a fost “plantata” in parcul Tei pe bani “azeri”) a rams in istorie drept prototipul dictatorului corupt din Asia centrala; a fost un Stalin al Azerbaidjanului, un “pionier” al KGB-ului.
    Consider eu – suficiente motive ca sa fim “scutiti” de prezenta lui,chiar si numai ca…statuie.”Ceashca” ne-a fost de-ajuns!
    Parcul putea fi reabilitat si cu bani “romanesti”.

    Reply

Leave a Reply Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pages

  • Contact
  • Despre mine

Recent Posts

  • Ghid Imobiliar – Bonus
  • Ghid Imobiliar 3 – Vizionari
  • Ghid Imobiliar 2 – Cautare
  • Ghid imobiliar 1 – hotararea si trasarea limitelor
  • Cum sa faci sa fie bine cand mergi la Mamaia

Recent Comments

  • matrimoniale365.ro on Ghid imobiliar 1 – hotararea si trasarea limitelor
  • cardrecenzii.ro on Solutii de plata pe mobil
  • instapress.ro on Ghid Imobiliar 2 – Cautare
  • Instapress on Cum sa faci sa fie bine cand mergi la Mamaia
  • PETRE on Romania, tara de cacat

Tags

1 mai acasa bani blog bucuresti cerf conquiztador emo femei funny hardware hax0r idioti imobiliare in taxi internet in tren IT life media microsoft other personal politica politie pr0n pro tv random realitatea review roblogfest sanatate sarbatori securitate software sport stupid tendinte trafic tricks vacanta vista windows work xbox 360
© 2026 AvionarU's Blog | Powered by Minimalist Blog WordPress Theme