Skip to content

AvionarU's Blog

life/work/pr0n/other/

Menu
  • Contact
  • Despre mine
Menu

de la fani – cum sa suferi pe net

Posted on 15 November 200715 November 2007 by AvionarU

Conversation with papadietk on 11/15/2007 4:36:06 PM:
(11/15/2007 4:36:06 PM) papadietk: sal
(11/15/2007 5:14:48 PM) AvionarU: sla
(11/15/2007 5:14:54 PM) papadietk: sal
(11/15/2007 5:14:56 PM) papadietk: frumos blog
(11/15/2007 5:15:11 PM) papadietk: lol
(11/15/2007 5:15:37 PM) AvionarU: mersi
(11/15/2007 5:15:44 PM) papadietk: dc miai dat deny ?
(11/15/2007 5:16:19 PM) AvionarU: ti-am dat si motivul, nu se vede?
(11/15/2007 5:16:26 PM) papadietk: ok
(11/15/2007 5:16:32 PM) AvionarU: ti-am scris ca nu te cunosc
(11/15/2007 5:16:37 PM) papadietk: k
(11/15/2007 5:16:40 PM) AvionarU: si nu am vazut o prezentare ceva
(11/15/2007 5:16:41 PM) AvionarU: "sunt x
(11/15/2007 5:16:42 PM) AvionarU: "
(11/15/2007 5:16:56 PM) papadietk: oki nuti da mamica ta voie sa vb cu straini
(11/15/2007 5:16:57 PM) papadietk: am inteles
(11/15/2007 5:16:58 PM) papadietk: papa
(11/15/2007 5:18:07 PM) AvionarU: https://www.avionaru.ro/2007/04/04/yahoo-tipstricks-1/
(11/15/2007 5:18:17 PM) AvionarU: si mai usor cu caterinca ca nu ne tragem de curele
(11/15/2007 5:18:19 PM) AvionarU: 😉
(11/15/2007 5:20:33 PM) papadietk: dute ma in pizda matii
(11/15/2007 5:20:36 PM) papadietk: ma cunosti cumva ?
(11/15/2007 5:20:42 PM) papadietk: daten pula mea de copil coclit
(11/15/2007 5:20:48 PM) AvionarU: mah tu ce-ai asa deodata?
(11/15/2007 5:20:56 PM) AvionarU: eu ti-am vorbit frumos
(11/15/2007 5:21:01 PM) papadietk: cum adica nu ne tragem de curele
(11/15/2007 5:21:07 PM) papadietk: sti cumva cati ani am sau cum ?
(11/15/2007 5:21:25 PM) AvionarU: tu ai inceput cu misto-ul de parca EU as fi obligat sa dau add tuturor care se trezesc pe net
(11/15/2007 5:21:35 PM) AvionarU: si expresia e chiar decenta
(11/15/2007 5:21:37 PM) papadietk: vezi ca te cunosc si cand pun laba pe tine sar putea sa numai scapi
(11/15/2007 5:21:50 PM) AvionarU: auleu
(11/15/2007 5:22:02 PM) AvionarU: deci problema ta initiala care e?

 

si cam atat. stiti voi cum e aia "toti sunt jmekeri intre 4 pereti si un monitor" 🙂

Category: random

10 thoughts on “de la fani – cum sa suferi pe net”

  1. zoso says:
    15 November 2007 at 21:42

    ai cam belit pula, coae
    o sa vina papadie sa te rupa pe genunchi ca nu i-ai dat add

    Reply
  2. epic says:
    15 November 2007 at 23:24

    Iti dai seama ce se lauda cohonesul acum printre ai lui, nu?

    Reply
  3. ratonbox says:
    16 November 2007 at 00:20

    Desi e o noutate asta cu amenintarile pentru blog …dar sunt mult mai frumoase cele pentru trackere :))

    Reply
  4. emi201281 says:
    16 November 2007 at 00:43

    Ai primit leapsa.
    http://compromisuri.blogspot.com/2007_11_01_archive.html#8735617206494545888

    Reply
  5. mitzanu says:
    16 November 2007 at 09:49

    sa vezi acu , vine cu gasca , sabii ninja , pistoale , cutite , chestii si ,ca sa vb. “corect” , “sar” putea sa mori

    Reply
  6. ps says:
    16 November 2007 at 13:56

    iar adresa de mail este papadietk@yahoo.com ?

    Reply
  7. Buddha says:
    16 November 2007 at 15:36

    Avionare, mi-a parut bine ca te-am cunoscut… o sa mori in chunuri in timp ce un kinder internaut ti-o va suge…

    Reply
  8. Blegoo says:
    2 December 2007 at 03:32

    Eu nu cred ca e adevarat dialogul.

    Reply
  9. AvionarU says:
    2 December 2007 at 04:09

    iti dau FW la discutia pe care am avut-o alaltaieri cu el pe mail daca vrei…this shit never ends…

    Reply
  10. Blegoo says:
    2 December 2007 at 18:24

    Pai, eu te cred pe tine…dar tot nu-mi vine sa cred ca E adevarat…ca asa ceva exista pe internet.
    Eh, Doamne…

    Reply

Leave a Reply Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pages

  • Contact
  • Despre mine

Recent Posts

  • Ghid Imobiliar – Bonus
  • Ghid Imobiliar 3 – Vizionari
  • Ghid Imobiliar 2 – Cautare
  • Ghid imobiliar 1 – hotararea si trasarea limitelor
  • Cum sa faci sa fie bine cand mergi la Mamaia

Recent Comments

  • matrimoniale365.ro on Ghid imobiliar 1 – hotararea si trasarea limitelor
  • cardrecenzii.ro on Solutii de plata pe mobil
  • instapress.ro on Ghid Imobiliar 2 – Cautare
  • Instapress on Cum sa faci sa fie bine cand mergi la Mamaia
  • PETRE on Romania, tara de cacat

Tags

1 mai acasa bani blog bucuresti cerf conquiztador emo femei funny hardware hax0r idioti imobiliare in taxi internet in tren IT life media microsoft other personal politica politie pr0n pro tv random realitatea review roblogfest sanatate sarbatori securitate software sport stupid tendinte trafic tricks vacanta vista windows work xbox 360
© 2026 AvionarU's Blog | Powered by Minimalist Blog WordPress Theme