Nu livrati mancare proasta firmelor de IT! Posted on 26 June 200826 June 2008 by AvionarU or else…: tnx L3ST Category: random
Eu nu cred ca era vorab de mancare proasta… cred ca patronul nu i-a platit toata datoria celui care i-a creat site-ul. Parerea mea. Reply
Acum are şi Adsense. :d
bine le-a facut 🙂
se pare ca proprietarul tot nu il gaseste :))
Eu nu cred ca era vorab de mancare proasta… cred ca patronul nu i-a platit toata datoria celui care i-a creat site-ul. Parerea mea.
good job. bine ca stiu de ce firme sa ma feresc
uitati-va in cache-ul de la google…
@bogdan: da, cel mai probabil ai dreptate, dar am preferat sa speculez ideea un pic diferit 😀
Asta se cheama manipulare, mane! :d
Great blogger, Thank you for delivering the outstanding blog. I found it useful.