Skip to content

AvionarU's Blog

life/work/pr0n/other/

Menu
  • Contact
  • Despre mine
Menu

11.5 RON/min

Posted on 28 May 200828 May 2008 by AvionarU

   Asta e rata de castig la Clinica Sanador din Victoria, calculata de mine in timp ce asteptam randul la un cabinet.

   1. programare la 11:50 – intrare la 11:53

   2. iesit de la consultatie in 7 minute, achitat 85 RON. 12:02 (asteptat lift)

   3. oprire la analize vreo 6 minute la coada, intrare. achitat 259.50 RON

   4. plecare la 12:20.

TOTAL TIMP: 30 minute

TOTAL BANI: 345 RON

O fi rau?

Category: random

11 thoughts on “11.5 RON/min”

  1. ki says:
    28 May 2008 at 15:01

    si ei merg in mall..

    Reply
  2. LArSON says:
    28 May 2008 at 15:35

    Depinde ce investigatie ai facut. Te-a pus la vreun aparat ceva? Ai fost la un profesor?

    Ai luat in considerare si alte centre medicale?
    De la firma nu ti se da abonament la servicii medicale?

    Reply
  3. LArSON says:
    28 May 2008 at 15:38

    acu am citit mai bine… scuze

    85 de RON e un pret normal pentru o consultatie intr-o clinica care se respecta. 7 minute consultatia depinde numai de doctor. Unii iti gasesc repede hiba (sau lipsa ei), altii te freaca juma de ora degeaba.

    Analizele e bine sa ti le faci direct la un laborator, e mai ieftin decat la un centru medical (care isi iau un procent serios, si tot la laborator le trimit).

    Reply
  4. rita says:
    28 May 2008 at 16:21

    Acuma, preferai sa stai fro 45 de minute la coada, numa’ asa ca sa le scada lor venitul pe minutul tau ?

    Reply
  5. Raluca says:
    29 May 2008 at 09:24

    Cand mai treci pe la Sandor Victoriei treci si pe la etajul 5.

    Reply
  6. avionaru says:
    29 May 2008 at 11:20

    si ce gasesc la etajul 5?

    Reply
  7. Groovey says:
    29 May 2008 at 15:50

    Pe Raluca ? 😛

    Reply
  8. dheo says:
    29 May 2008 at 16:05

    gata!
    ma fac doctor!

    Reply
  9. candid says:
    30 May 2008 at 19:12

    Si nu ti se pare ok ca ai stat numai 30 de minute – doftori astia sunt scumpi – dar macar sa-si faca treaba!

    Reply
  10. AvionarU says:
    30 May 2008 at 22:53

    candid, sunt de acord tine la partea cu timpul, rezultatele insa raman de apreciat mai incolo…

    Reply

Leave a Reply Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pages

  • Contact
  • Despre mine

Recent Posts

  • Ghid Imobiliar – Bonus
  • Ghid Imobiliar 3 – Vizionari
  • Ghid Imobiliar 2 – Cautare
  • Ghid imobiliar 1 – hotararea si trasarea limitelor
  • Cum sa faci sa fie bine cand mergi la Mamaia

Recent Comments

  • matrimoniale365.ro on Ghid imobiliar 1 – hotararea si trasarea limitelor
  • cardrecenzii.ro on Solutii de plata pe mobil
  • instapress.ro on Ghid Imobiliar 2 – Cautare
  • Instapress on Cum sa faci sa fie bine cand mergi la Mamaia
  • PETRE on Romania, tara de cacat

Tags

1 mai acasa bani blog bucuresti cerf conquiztador emo femei funny hardware hax0r idioti imobiliare in taxi internet in tren IT life media microsoft other personal politica politie pr0n pro tv random realitatea review roblogfest sanatate sarbatori securitate software sport stupid tendinte trafic tricks vacanta vista windows work xbox 360
© 2026 AvionarU's Blog | Powered by Minimalist Blog WordPress Theme